اخبار

جلسه کمیته حفاری شهرستان زابل برگزار شد

جلسه کمیته حفاری شهرستان زابل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلسه کمیته حفاری شهرستان زابل پیش از ظهر امروز سه شنبه به ریاست غلامرضا گنجی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان زابل و با حضور اعضای این کمیته در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان زابل در این جلسه بیان داشت : دستگاه های عضو کمیته حفاری شهرستان با  شرکت گاز برای لوله گذاری شبکه همکاری و مساعدت لازم را داشته باشند .

غلامرضا گنجی با بیان اینکه دولت در شرایط حساسی که در آن به سر می بریم با جدیت به دنبال اتمام پروژه گاز رسانی به شهرستان زابل و حوزه سیستان است ، گفت : پیمانکاران شرکت گاز باید ضمن تسریع در انجام این پروژه ، دقت نظر داشته باشند به زیرساخت های شهرستان آسیب نرسد.

معاون استاندار سیستان و بلوجستان افزود : مبلغ 25 میلیارد تومان برای طرح بازآفرینی شهری جهت بهسازی معابر  محلات "اسلام آباد، حسین آباد، معصوم آباد، بهسازی آسفالت معابر خیابان هیرمند شمالی و بهسازی معابر خیابان رسالت اختصاص یافته است که از این مبلغ بیش از 10 میلیارد تومان هزینه شده است .

فرماندار شهرستان زابل ادامه داد : با توجه به آسفالت معابر محلات طرح بازآفرینی شهری ، شرکت گاز اگر دراین مناطق طرح و برنامه ای دارد ، پیش از آسفالت معابر محلات هدف،نسبت به اتمام پروژه خود اقدام نماید.
 

Sapp.ir/farmandarizabol


۱۷ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید