اخبار

انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است

انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است

 فرماندار شهرستان زابل گفت : انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است و ملت با همدلی ، اتحاد و هم افزایی برای عزت و سربلندی روز افزون ایران و تعیین سرنوشت خویش در انتخابات شرکت می کنند.

غلامرضا گنجی صبح امروز شنبه 19/11/98 در کلاس آموزشی توجیهی اعضای شعب انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که در محل سالن اجتماعات فرمانداری زابل برگزار شد ، ضمن گرامی داشت قیام 19 بهمن 1330 مردم سیستان برعلیه حکومت ستم شاهی اظهار داشت : قیام 19 بهمن مردم انقلابی و شهید پرور این خطه بر علیه حکومت ستم شاهی برگ زرینی در تاریخ پراز افتخار مردم دارالولایه سیستان است.

 

رئیس ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه زابل ، زهک ، نیمروز ، هامون و هیرمند بیان کرد:مشارکت حداکثری در انتخابات موجب می گردد تا کشورمان از گزند دشمنان و معاندان مصون بماند و علاوه بر آن موجب مقبولیت انقلاب اسلامی و شادی دوستان و یاس و نا امیدی دشمنان این مرزو بوم گردد.

 

معاون استاندار سیستان و بلوچستان  سلامت ، امنیت ،  مشارکت حداکثری  و انتخاب اصلح را مهم تریم مولفه های انتخابات برشمرد که همواره از سوی مقام معظم رهبری ، ریاست محترم جمهور و دیگر مسئولان نظام به آن اشاره و تاکید شده است.

 

فرماندار شهرستان زابل رعایت اصل بی طرفی از سوی برگزار کنندگان انتخابات و حق الناس بودن آرای مردم را یاد آورد شد و از اعضای شعب انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه خواست این مهم را مدنظر قرار دهند.

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید