اخبار

در پی شیوع ویروس کرونا و مصوبه ستاد مدیریت بحران:

نظارت بر روند توزیع سیلندرهای گاز مایع در شهرستان زابل از سوی شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه زابل دنبال خواهد شد

نظارت بر روند توزیع سیلندرهای گاز مایع در شهرستان زابل از سوی  شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه زابل دنبال خواهد شد
در پی شیوع ویروس کرونا و مصوبه ستاد مدیریت بحران:
نظارت بر روند توزیع سیلندرهای گاز مایع در شهرستان زابل از سوی  شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه زابل دنبال خواهد شد

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری : در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان که صبح امروز شنبه در سالن جلسات فرمانداری و به ریاست غلامرضا گنجی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان زابل برگزار شد مصوب گردید با توجه به شرایط بحرانی موجود،کلیه نیروهای ستاد تنظیم بازار و نمایندگان فرمانداری از چرخه نظارت بر روند توزیع سیلندرهای گاز خارج و در سنگری دیگر برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس حضور داشته باشند.

♦️فرماندار شهرستان زابل در این جلسه اظهار داشت : پس از انتصاب اینجانب بعنوان خدمتگزار مردم در کسوت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل  با پی گیریهای صورت گرفته و مساعدتهای نمایندگان و  استاندار محترم ظرفیت گاز ورودی به شهرستان زابل از 2 هزار تن به حدود 4500 تن افزایش یافته است .

🔹وی افزود : این میزان گاز ورودی به شهرستان نیاز شهروندان زابلی را مرتفع می نماید ، اما عمده مشکلی که وجود دارد عدم تامین گاز کافی در سایر شهرستان های حوزه سیستان است که باعث می گردد شهروندان این شهرستان ها برای شارژ سیلندرهای گاز خویش به تاسیسات سیلندر پرکنی زابل مراجعه کنند.

🔸غلامرضا گنجی با بیان اینکه طرح توزیع الکترونیکی گاز در استان مانع توزیع خارج از شبکه قانونی گاز خواهد شد و هیچ تاثیر و محدودیتی بر مصرف گاز مردم ندارد  : گفت  معمولا در ابتدای  اجرای اینگونه طرحها ملالت و مشقت وجود دارد که باید مردم با مسئولان همکاری کنند تا هرچه زودتر آثار مثبت این طرح و آسایش دائمی را نظاره گر باشیم.

♦️معاون استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد : دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ، پادگان ها و دیگر نهادهایی که باید گاز مصرفی خود را جدا از سهمیه مردمی دریافت کنند ، لازم است هرچه سریعتر با ثبت نام در سامانه تجارت آسان بدنبال جذب و تهیه گاز مورد نیاز خویش از طریق این سامانه در شهرستان زابل باشند.

۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید