اخبار

فرماندارشهرستان زابل:

تمامی راه های ارتباطی شمال سیستان و بلوچستان مسدود شد

تمامی راه های ارتباطی شمال سیستان و بلوچستان مسدود شد

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: در راستای مبارزه با شیوع بیماری کرونا تمامی راه های ارتباطی شمال سیستان و بلوچستان مسدود شده است.

غلامرضا گنجی در گفت و گو با اصحاب رسانه اظهار داشت:بر اساس تصمیم گرفته شده در قرارگاه مقابله با ویروس کرونا که صبح امروز با حضور فرمانداران شمال استان سیستان و بلوچستان، دانشگاه علوم پزشکی زابل، اعضای شورای تأمین و سایر اعضا برگزار شد، تمامی راه‌های ارتباطی در حوزه سیستان بسته شده است.

وی با بیان اینکه محورهای داخلی منطقه سیستان نیز مسدود شده است، گفت: ورودی‌های شهرستان زابل سه راهی دشتک، مسیر پل نهراب، قائم آباد، پل نیاتک، مسیر بنجار، مسیر ژاله ای و کرباسک از صبح امروز مسدود و اجازه عبور داده نمی‌شود.

فرماندار زابل با اشاره اینکه از صبح امروز تردد در محورهای ورودی سیستان برای خودروهای شخصی با پلاک شهرهای دیگر ممنوع شده است، گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در ستاد مقابله با ویروس کرونا مقرر شد تا به خودروهای شخصی با پلاک‌های غیر بومی اجازه ورود داده نشود و خودروهای غیر بومی که در حوزه سیستان هستند نیز تا ۷۲ ساعت آینده مهلت دارند این منطقه را ترک کنند در غیر این صورت خودروهایشان تا پایان تعطیلات به پارکینگ برده خواهد شد.

وی تصریح کرد: البته خودروهایی که پلاک شهرستان دارند ولی مالکان در منطقه سیستان سکونت دارند از این امر مستثنا هستند.

گنجی بیان داشت: از همه هم وطنان عزیز خواهشمندیم برای حفظ جان و سلامت خود و دیگر شهروندان به استان سیستان و بلوچستان سفر نکنند و در خانه بمانند تا هرچه زود تر ویروس کرونا را شکست دهیم.

وی با اشاره به اینکه تمامی بازارهای شهر زابل و منطقه سیستان نیز از امروز تعطیل است شده است، تصریح کرد: البته فروشگاه‌های تأمین مایحتاج ضروری نظیر مواد غذایی، مواد بهداشتی و مواد شوینده با رعایت نکات بهداشتی باز هستند.

۱ فروردین ۱۳۹۹ ۰۷:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید