اخبار

ستاد مدیریت بحران شهرستان زابل تشکیل جلسه داد

ستاد مدیریت بحران شهرستان زابل تشکیل جلسه داد

ستاد مدیریت بحران شهرستان زابل با محوریت سیلاب ورودی از کشور افغانستان  صبح امروز پنجشنبه 7/ 1/ 99 تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل در این جلسه اظهار داشت : اقدامات شایسته ای برای لایروبی انهار و  رفع نقاط بحرانی و حادثه خیز در شهرستان زابل صورت گرفته است اما از آنجاییکه همه چیز به شدت و حدت سیلاب بستگی دارد باید دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران در مکان های حادثه خیز که برای آنها تعریف شده است  استقرار یافته و این نقاط را مورد بررسی و پایش قرار دهند تا در صورت بروز مشکل نسبت به ترمیم آن اقدام کنند.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان زابل افزود : تمام ماشین آلات راه سازی و عمرانی شهرستان اعم از دولتی و بخش خصوصی باید آمادگی لازم را داشته باشند تا در صورت نیاز از ظرفیت آنها استفاده شود.

غلامرضا گنجی ادامه داد  :  دهیاران نیز در آمادگی کامل باشند تا در کنار دستگاه های عضو ستاد  مدیریت  بحران شهرستان برای تمشیت سیلاب نقش آفرینی کنند.


 معاون استاندار سیستان و بلوچستان از شهروندان گرامی خواست در این ایام بحرانی به ‌منظور پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار؛ از اسکان، برپاکردن چادر و توقف در حاشیه حریم و بستر رودخانه‌ها، مسیل‌ها و کانال‌های انتقال آب جداً خودداری نمایند ، تا سیلاب پیش رو با همکاری و همیاری مردم به بهترین شکل ممکن مدیریت شود.
 

📡اخبار فرمانداری شهرستان زابل را در پیام رسان سروش و پرتال رسمی این فرمانداری به آدرس ذیل دنبال کنید :

Sapp.ir/zabolfarmandari 

Zabol.sbportal.ir

۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید