اخبار

فرماندار شهرستان زابل :

بیماری کرونا در شهرستان زابل به خط قرمز رسیده است

بیماری کرونا در شهرستان زابل به خط قرمز رسیده است

غلامرضا گنجی گفت: علیرغم تمام تلاش های شبانه روزی ، توصیه ها و درخواست های اعلام شده برای پرهیز از سفر به شهرستان زابل و ماندن شهروندان در منازل همکاری لازم در این خصوص صورت نگرفته است و این موضوع سبب گردیده بیماری کرونا در شهرستان افزایش یابد و به خط قرمز برسد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری : معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل صبح امروز پنجشنبه7 فروردین ماه  در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای ایجاد بیمارستان های صحرایی و نقاهتگاه در این شهرستان که با حضور مدیران فنی و حرفه ای  و آموزش و پرورش زابل و بنجار برگزار شد ، ضمن تقدیر و تشکر از مجاهدت های  مدافعان سلامت ،  اظهار داشت : در سطوح مختلف از تمام ظرفیت های نظام برای آگاه سازی مردم از خطر و جدی گرفتن کرونا ویروس و تاکید بر رعایت دستورالعمل ها و نکات بهداشتی با هدف مقابله و پیشگیری از ابتلا به این بیماری استفاده شده است ، متاسفانه توجهی به این بیماری و ترتیب اثری به درخواست های اعلام شده برای اجتناب از سفرهای نوروزی و ماندن در خانه ها داده نشده است .

غلامرضا گنجی افزود : در پی سفر هموطنان از استان های آلوده به شهرستان زابل و عدم توجه به موارد بهداشتی  ، کرونا در این شهرستان سیر صعودی در پیش گرفته و به  خط قرمز رسیده است .

فرماندار شهرستان زابل تصریح کرد : با توجه به افزایش بیماران مبتلا به کرونا ویروس در منطقه ،  اگر مردم به رعایت نکات بهداشتی و ماندن در منازل خویش مبادرت نورزند  ، طی  چند روز آینده ظرفیت تخت ها و بیمارستان های درنظر گرفته شده برای این بیماری تکمیل خواهد شد .

غلامرضا گنجی با اشاره به مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا ویروس شهرستان زابل ، خاطر نشان کرد : دستگاه های اجرایی که مکان و بستر لازم برای احداث بیمارستان صحرایی و نقاهتگاه دارند در آماده باش کامل بسر خواهند برد .

رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا ویروس شهرستان زابل از  ادارات آموزش و پرورش و نیز مرکز فنی حرفه ای شهرستان خواست ، نسبت به تجهیز و آماده سازی اماکن از پیش اعلام شده اقدام کنند تا در صورت نیاز و افزایش بیماران از مکان های مورد نظر بعنوان بیمارستان و نقاهتگاه استفاده شود.📡اخبار فرمانداری شهرستان زابل را در پیام رسان سروش و پرتال رسمی این فرمانداری به آدرس ذیل دنبال کنید :

Sapp.ir/zabolfarmandari 

Zabol.sbportal.ir

۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید