اخبار

بازدید معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان زابل از مسیل ها و رودخانه های شهرستان

بازدید معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان زابل از مسیل ها و رودخانه های شهرستان

🔹مرضیه معین افشار صبح امروز از مسیل ها و رودخانه های شهرستان زابل بازدید بعمل آورد و از نزدیک در جریان میزان سیلاب ورودی و اقدامات صورت گرفته بمنظور لایروبی و تقویت دایک های حفاظتی قرار گرفت.

🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری : معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان زابل در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان زابل در بحث سیلاب وردی نیز در آماده باش کامل بسر می برند  ، گفت : نقاط حادثه خیز مرتبا مورد بررسی قرار می گیرد تا در صورت ایجاد مشکل سریعا مرتفع شود.

🔻معین افشار افزود : حسب امر ریاست محترم ستاد مدیریت بحران شهرستان زابل :برای مدیریت سیلاب  رودخانه ها و سیل برها در حوزه شهرستان به 5 قسمت تقسیم شده است و هر بخش با تجهیزات و ماشین آلات و  مسئولیت یکی از دستگاه های اجرایی و عضویت سایر دستگاه های مشخص شده ، مراقبت و نگهداری می گردد.

🔶معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان زابل تصریح کرد :  تمهیدات لازم برای مدیریت سیلاب اندیشیده شده است و از شهروندان گرامی نیز خواست ضمن همکاری و همراهی نکات ایمنی را با هدف جلوگیری از بروز حوادث ناشی از سیلاب رعایت کنند .


۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید