اخبار

‍ مشارکت اجتماعی برای شکست کرونا ویروس در شهرستان زابل مطلوب نیست

‍ مشارکت اجتماعی برای شکست کرونا ویروس در شهرستان زابل مطلوب نیست

فرماندار شهرستان زابل گفت : مشارکت اجتماعی برای شکست کرونا ویروس از آغاز شیوع این بیماری در شهرستان زابل مطلوب نبوده است و برای مقابله با آن همکاری مردم ضروریست.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری : غلامرضا گنجی در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی اجرای طرح ساماندهی مشارکت مردمی در پیشگیری ، کنترل و مقابله با بیماری کرونا ضمن تقدیر از اراده و تلاشهای اعضای ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان زابل  برای جلوگیری از شیوع این بیماری اظهار داشت : طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی تا 20 فرودیدن ماه ادامه دارد و اگر شیوع  این بیماری سیر نزولی در پیش گیرد تصمیمات دیگری در سطح ملی اتخاذ خواهد شد که ما نیز تابع آن هستیم.

 

معاونت استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه علیرغم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در خصوص خطرناک بودن  ویروس کرونا و رعایت مسائل بهداشتی برای درامان بودن از این ویروس ، استقبال خوبی در شهرستان صورت نگرفته است ، تصریح کرد :می طلبد دستگاه های عضو ستاد مدیریت بیماری کرونا ویروس شهرستان زابل اطلاع رسانی در مورد موضوع را کماکان در دستور کار قرار دهند.

رئیس ستاد مدیریت کرونا ویروس شهرستان زابل افزود : دفاتر تسهیل گری ، سازمان های مردم نهاد و دیگر دستگاه های تعریف شده در طرح ساماندهی مشارکت مردمی در پیشگیری ، کنترل و مقابله با بیماری کرونا باید بدنبال تحقق اهداف این طرح باشند.

رئیس شورای اداری شهرستان زابل یادآور شد : در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا کنون  بالغ بر 40 واحد صنفی در شهرستان زابل پلمپ گردیده است.

۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید