اخبار

کمیته اجتماعی ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان زابل تشکیل جلسه داد

کمیته اجتماعی ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان زابل تشکیل جلسه داد
🔹جلسه کمیته اجتماعی ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان زابل با محوریت ساماندهی متکدیان صبح امروز دوشنبه به ریاست معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری برگزار شد.

🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری "حسینعلی دروهی در این جلسه  اظهار داشت : اقداماتی که باعث به مخاطره افتادن سلامت جامعه می شود بایدکنترل و برای آنها تدبیر و چاره ای سودمند اندیشیده شود.

🔹معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان زابل افزود : تامین و تضمین سلامت جامعه به تنهایی از سوی دولت امکان پذیر نیست و مردم نیز باید در کنار دولت برای داشتن جامعه ای سالم و پرنشاط به تکالیف خود عمل کنند.

♦️دروهی با اشاره به اقدامات کم نظیر دولت در حوزه سلامت و توجه و نگاه خاص به این حوزه ، تصریح کرد:  دستگاه های متولی در بحث ساماندهی متکدیان وظائف خود را دنبال کنند و علیرغم مشکلات ناشی از کمبود منابع و اعتبارات با ظرفیت موجود این موضوع را در دستور کار قرار دهند.

▫️معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان زابل خاطر نشان کرد : ساماندهی متکدیان در راستای اجرای مصوبات طرح فاصله گذاری اجتماعی انجام خواهد شد و در ارتباط با این طرح و دستورالعمل های آن علاوه بر اقدامات متعدد صورت گرفته ، مکان های عرضه دام زنده نیز در سطح شهرستان تعطیل شده است.
۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید