اخبار

هنرمندان از جایگاه رفیعی در جوامع مختلف خصوصاً در ایران اسلامی برخوردار هستند

هنرمندان از جایگاه رفیعی در جوامع مختلف خصوصاً در ایران اسلامی برخوردار هستند
فرماندار شهرستان زابل گفت : هنرمندان جایگاه رفیعی در جامعه دارندچرا که با هنر خود نشاط و پویایی را در جامعه پدیدار می سازند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری " غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل در آیین تجلیل از شماری از هنرمندان شهرستان زابل که در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد" اظهار داشت : سیستان دارای پیشینه تاریخی غنی می باشد و نقش هنرمندان در خلق این تاریخ و تمدن سراسر افتخار بر هیچ کس پوشیده نیست و مردم قدرشناس سیستان هنرمندان خویش را ارج می نهند.

🔹فرماندار شهرستان زابل افزود :هنر جامعه را با نشاط و شاداب می سازد ،زبان هنر رساترین زبان است و با هنر می شود بسیاری از ناگفته ها ، مطالبات ، احساسات ، مشکلات و حتی آسیب های اجتماعی را به زیباترین نحو انتقال داد.

🔹دکتر عباس باقری نیز در این دیدار به ایراد سخن پرداخت و از همراهی و حمایت های فرماندار شهرستان زابل از هنرمندان قدردانی نمود.

🔹در پایان این دیدار غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل،از سالها تلاش مخلصانه آقایان دکتر عباس باقری ، استاد بهروز شبستری و دکتر حبیب الله قادر آتشگر در راه شکوفایی و اعتلای هنر و موسیقی محلی سیستان ، تقدیر و تجلیل بعمل آورد.
۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۳:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید