اخبار

ملت فهیم و متدین ایران همواره در تمام سختی ها و مشکلات کشور پای کار بوده و حماسه آفریدند

ملت فهیم و متدین ایران همواره در تمام سختی ها و مشکلات کشور پای کار بوده و حماسه آفریدند
🔹فرماندار شهرستان زابل گفت : ملت فهیم و متدین ایران همواره در تمام سختی ها و مشکلات کشور پای کار بوده و حماسه آفریدند و در بحران کرونا نیز با هر بضاعتی که داشتند مجاهدانه در مسیر کمک و دستگیری همدیگر به میدان آمده و صحنه های زیبایی خلق کردند.

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری غلامرضا گنجی امروز چهارشنبه در دیدار کاری با رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان زابل اظهار داشت : از زمان شیوع بیماری کرونا با تدابیر اتخاذ شده در ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا ویروس شهرستان زابل مقرر شد با تکیه بر توان و ظرفیت شهرستان تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده در دستور کار قرار گیرد.

🔹معاون استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد : با همت خیرین و گروه های جهادی ، نیروهای مسلح ، دستگاه های اجرایی و سازمان های مردم نهاد و ... در شهرستان زابل  تاکنون چند صد هزار ماسک مختلف تولید که از این تعداد بالغ بر 160 هزار ماسک با همت مرکز فنی حرفه ای شهرستان زابل پدیدآوری شده که علاوه بر استفاده کادر درمانی در مناطق آلوده و بین نیازمندان نیز بصورت رایگان توزیع گردیده است که این مهم جای تقدیر و دستمریزاد دارد.

🔹فرماندار شهرستان زابل با بیان اینکه اتحاد و همدلی مردم و مسئولین برای شکست بیماری کرونا قابل تقدیر و مثال زدنی است، از مجاهدت های کادر درمانی که در خط مقدم مقابله با کرونا ویروس حضوردارند تقدیر نمود و خاطر نشان کرد:  کسانی که در شرایط کنونی با تلاش شبانه روزی، برای نجات جان انسان‌ها مجاهدت می کنند در واقع معامله با خداوند متعال است که این اقدام در نزد حق تعالی مأجور و از ارزش زیادی برخوردار میباشد.

🔹غلامرضا گنجی در پایان با توجه به لزوم پیشگیری و قطع زنجیره کرونا ویروس خاطر نشان کرد:تمامی مسئولین ، سازمان ها و ادارات در شهرستان زابل به عنوان خدمتگذاران مردم شبانه روزی برای حفظ سلامتی و جان آنها تلاش می کنند لذا از شهروندان فهیم تقاضا داریم با رعایت موارد گفته شده همانند طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی و هوشمند و رعایت نکات بهداشت عمومی و فردی و در خانه ماندن ما را یاری دهند تا با هم زنجیره شیوع را قطع کنیم و به حول و قوه الهی کرونا ویروس را شکست دهیم.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۰:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید