اخبار

حمایت فرماندار ویژه ی شهرستان زابل از زنان سرپرست خانوار

حمایت فرماندار ویژه ی شهرستان زابل از زنان سرپرست خانوار

بازارچه خوداشتغالی صنایع دستی و سوغات سیستان واقع در سام غربی شانزدهم جنب فرمانداری شهرستان زابل با هدف کمک به زنان سرپرست خانوار با کمک فرمانداری زابل ایجاد شد .

فرماندار شهرستان زابل جناب مهندس غلامرضا گنجی: با ابراز خوشنودی از پیشرفت قابل توجه درباره صنایع دستی افزودند تنها راه برون رفت زابل و سیستان ازاین وضعیت،اشتغال خوب وخانگی است و ما در سالیان گذشته وام های زیادی با سود 4 درصد در اختیار مردم قرار دادیم و متاسفانه باوجود تلاش وی اشتغال خوب در سیستان ایجاد نشد.

جناب فرماندار تصریح کرد:
ما جلسات متعددی را با مدیران بانک ها و افرادی که در بحث اشتغال نقش آفرین اند،مثل اداره کل تعاون وکار برگزار کردیم که با موفقیت انجام شده و وام های بسیاری به مردم تعلق گرفته است.

فرماندار زابل خاطر نشان کرد : ما در حوزه صنایع دستی در سیستان سرآمد هستیم و تمام تلاشمان را برای آشنا کردن مردم کشور با صنایع دستی سیستان خواهیم کرد.


میر مسئول بازارچه در این خصوص اظهار داشت: در ابتدا تشکر می کنم از مجموعه فرمانداری در راس آن از فرماندار که به ما کمک کردن و این مکان و در اختیار ما قراردادند.

 

وی با اشاره به تلاش های فرماندار زابل جهت تکمیل فرایند اماده سازی بازاراچه عنوان کرد: این مکان به نوع خودش بازار عرضه محصولات و هنر دست بانوان سیستانی است و طی جلساتی که با مجموعه فرمانداری داشتیم ایشان دید مساعدی نسبت به ارتقای سطح معیشت زنان سرپرست خانوار دارند.

۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید