اخبار

تبریک عیدقربان ازجانب فرماندارشهرستان زابل

تبریک عیدقربان ازجانب فرماندارشهرستان زابل
جناب مهندس غلامرضا گنجی در پیامی فرارسیدن عیدسعیدقربان را تبریک گفت.

متن پیام تبریک به شرح زیر است:


 بسم الله الرحمن الرحیم
 عید قربان یادآور باشکوه ترین جلوه ایثار و تعبد در برابر خالق یکتا و موفق بیرون آمدن از آزمون سخت و سنگین الهی حضرت ابراهیم خلیل الرحمن (ع) است که با دل کندن از تمامی تعلقات دنیوی و قربانی کردن نفس سرکش راه و رسم طاعت و بندگی و گذشتن از خود و دلبستگی های خود در درگاه حق را به انسان ها آموخت و منشاء پاک ترین مسلمانان شد.

 عید قربان عید سر سپردگی و بندگی وعید برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش و عید نزدیک شدن دل هایی است که به قرب الهی رسیده اند.
این عید به عنوان باشکوه ترین و زیباترین جلوه تعبد و اطاعت دربرابر معبود و عالی ترین مرحله بندگی و عبودیت به درگاه حضرت باری تعالی است.

عالی ترین شور در یک انسان ایمان است و حج بلندای بیکران ایمان انسان به خالق یکتاست و اهدای قربانی به آستان‌ دوست، محو کامل خودمداری و خودخواهی و صحنه تلاش مداری،‌ کمال و عدالت جویی است که در عید قربان تجلی یافته است.

اینجانب فرا رسیدن باشکوه ترین جلوه بندگی و ایثار رابه مردمان عزیز ایران، به ویژه مردم شریف زابل، تبریک و تهنیت عرض نموده و از پیشگاه پروردگار بی همتا، سعادت، سلامتی، رستگاری،  اقتدار و سربلندی روزافزون را برای همگان مسئلت دارم.

غلامرضا گنجی
فرماندار شهرستان زابل
۹۹/۵/۱۰
۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید