اخبار

معاون اول رییس جمهوری وارد زابل شد

معاون اول رییس جمهوری وارد زابل شد
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و هیات همراه امروز پنجشنبه وارد فرودگاه زابل در منطقه سیستان شد و مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان، نماینده حوزه انتخابیه زابل در مجلس شورای اسلامی، عباسعلی ارجمندی فرماندار ویژه زابل ،امام جمعه و سایرمسوولان محلی قرار گرفت.

معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه زابل در حاشیه مراسم استقبال از دکتر جهانگیری در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: بازدید از پروژه طرح ۴۶ هزار هکتاری آبیاری با لوله به دشت سیستان، نشست اقتصاد مقاومتی، اجرایی کردن مصوباتی پیرامون موضوع لایه‌روبی، پیگیری ساخت بیمارستان و موضوع بزرگراه‌ها و راه‌ها در این منطقه از جمله برنامه‌های سفره یکروزه معاون رییس جمهوری به این منطقه است.

عباسعلی ارجمندی بیان کرد: معاون اول رییس جمهوری در سفر ۲ روزه به سیستان و بلوچستان فاز نخست بندر صیادی تنگ را افتتاح و از شهر جدید تیس، مجتمع کشت و صنعت مکران، کارخانه‌های فولاد، شهرک پتروشیمی، حاشیه نشینی و طرح توسعه بندرشهیدبهشتی چابهار بازدید کرد.

وی افزود: همچنین عملیات اجرایی چهار پروژه مهم دریایی و بندری به ارزش ۸۴۸ میلیارد ریال در سواحل چابهار سیستان و بلوچستان با حضور جهانگیری، وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسوولان این استان آغاز شد.
همچنین اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در این سفر ۲ روزه به سیستان و بلوچستان امروز پنجشنبه از پارک علم و فناوری و حاشیه شهر زاهدان بازدید و در نشست خیران، معتمدان و تشکل‌ها شرکت خواهد کرد.

۱۸ دی ۱۳۹۹ ۱۸:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید