اخبار

جلسه ی اساسنامه کنکور ۱۴۰۰تا ۱۴۰۳

جلسه ی اساسنامه کنکور ۱۴۰۰تا ۱۴۰۳
جلسه ی اساسنامه کنکور ۱۴۰۰تا ۱۴۰۳ با حضور عباسعلی ارجمندی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل، نامجو معاون مدیر کل و مدیرآموزش وپرورش این شهرستان ، حوزه ی آموزش متوسطه و اولیای دانش آموزان مدارس خاص درسالن اجتماعات فرمانداری شهرستان زابل برگزار شد.

دراین جلسه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل برنامه‌ریزی را فرآیند تفکر در رابطه با فعالیت های لازم برای رسیدن به هدف مطلوب برشمرد و اظهار کرد: برنامه ریزی برای کنکور یکی از اهداف بلند مدت بسیار مهم در آموزش و پرورش است.
فرماندار ویژه شهرستان زابل: برنامه ریزی و ساماندهی به شکل اساسنامه سندی برای رشد و رسیدن به مقاصد برتر است و با اجرای این گونه برنامه ریزی ها شاهد پیشرفت های علمی چشمگیری در دانش آموزان سیستانی خواهیم بود.
 وی در ادامه حمایت همه جانبه خود را از این طرح اعلام کرده و گفت بخشی از منابع مالی که قرار است توسط بنیاد علوی تامین شود را عهده‌دارخواهد شد و از خیرین و اولیا، نیز درخواست کرد جهت تامین هزینه های این طرح همکاری لازم را داشته باشند.
 در پایان این جلسه چند نفر از اولیا به بیان مشکلات و چالش های قبلی مدارس خاص پرداخته و با ابراز رضایت از شرایط جدید حمایت خود را به صورت همه جانبه از این طرح اعلام کردند.
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید