اخبار

بازدید معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان تنفسی سینا زابل

بازدید معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان تنفسی سینا زابل
قاسم جان‌بابایی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان تنفسی سینا زابل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای بستری بیماران از تمام ظرفیت های زابل از جمله بیمارستان تنفسی، بیمارستان سوختگی، بیمارستان سل، بیمارستان خیریه الزهرا و بیمارستان تامین اجتماعی استفاده می شود.
وی اظهارداشت: هم اینک ظرفیت بیمارستان تنفسی سینا زابل با ۹۰ تخت خواب در ۲ بخش سرپایی و بستری تکمیل است و ۲ بخش آی سی یو در این بیمارستان به بیماران خدمات ارائه می دهند.
 معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه در تلاش برای کاهش شمار مبتلایان به کرونا هستیم تاکید کرد: ظرف ما محدود است و هر جای دنیا که مبتلایان افزایش پیدا کنند خدمات دهی نیز سخت می شود و کشش آن وجود ندارد.
وی تصریح کرد: مردم برای بستری بیماران نگران نباشند چرا که از ظرفیت های داخل کشور برای این استان استفاده می شود.
جان‌بابایی اظهارداشت: آخرین اقدام در این زمینه استفاده از زیرساخت ایجاد بیمارستان سیار در منطقه است و چنانچه ظرفیت های موجود بطور کامل استفاده شود از این ظرفیت تکمیلی استفاده خواهد شد.
معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به همراه جمعی از مسوولان استان سیستان وبلوچستان و منطقه سیستان امروز چهارشنبه از بیمارستان تنفسی سینا، بیمارستان سوختگی، بیمارستان خیریه الزهرا زابل بازدید و از نزدیک با بیماران بستری کرونا گفت وگو  و در نشست ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا حوزه سیستان شرکت کردند.
۲۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید