اخبار

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل:

نگاه و کار جهادی، نخستین کاری که شوراهای شهرزابل انجام دهد

نگاه و کار جهادی، نخستین کاری که شوراهای شهرزابل انجام دهد

معاون استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار اعضای منتخب شورای اسلامی شهرستان زابل، گفت: حضور غرورانگیز، باشکوه و آگاهانه مردم شریف دارالولایه سیستان در انتخابات 1400، برگ زرین دیگری از رشادت‌ها و بینش عمیق و بصیرت و وحدت بی نظیر آحاد مردم شهید پرور این خطه سرفراز بود.

عباسعلی ارجمندی افزود: انتخابات با حضور حداکثری عموم واجدین شرایط و یا شکوه هر چه تمام‌تر برگزار شده است، بر خود لازم می دانم با توجه به ابلاغ تایید صحت انتخابات شهرستان زابل، یکبار دیگر از تلاش های تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات قدردانی نمایم.

فرماندار ویژه شهرستان زابل ضمن تبریک روزهای عرفه و عید سعید قربان، ادامه داد: اعضای منتخب شورای اسلامی شهر زابل مسئولیت بزرگ و سختی را بر عهده دارند و همواره در مقابل دیدگان مردم شریفی قرار دارند که به آنها رأی داده و منتظرند تا ببینید که چگونه اعضای منتخب آنان با همدلی، اتحاد و تلاش در راستای پیگیری و پاسخگویی به مطالبات در کنار سایر مدیران و مسوولان گام برمی دارند.

ارجمندی با اشاره به اینکه کار در شورا و مدیریت شهری نتیجه ای دارد که به سرعت برای تمام اقشار نمایان می شود، بیان کرد: این مسئله می تواند رضایت مردم را در برداشته باشد و اگر کم کاری و احیاناً خطایی نیز رخ دهد، به وضوح نمایان و باعث عدم رضایت مردم می گردد.

وی ادامه داد: نخستین کاری که باید در شهرداری اتفاق بیفتد، نگاه و کار جهادی و انقلابی است تا بتوانید کارها را به سرانجام برسانید. همواره به فکر مردم باشید و رضایت خداوند متعال را در نظر بگیرید.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان خطاب به اعضای منتخب شورای اسلامی شهر زابل گفت: مردم با انتخاب شهردار، شما را قضاوت خواهند کرد، لذا فردی را انتخاب کنید که علاوه بر تعهد، تخصص، جایگاه شورا و شهر را حفظ کند.

فرماندار ویژه شهرستان زابل افزود: ظرفیت خوبی از جمله نیروی انسانی، ماشین آلات و ... در شهرداری وجود دارد، اما با توجه به عدم شناخت قوانین، آیین نامه ها، کمیسیون ها و ...، این ظرفیت ها به خوبی بکارگیری نمی شود؛ لذا ضمن شناخت آنها باید بتوانید از ظرفیت سایر دستگاه های اجرایی شهرستان در پیشبرد اهداف شهری استفاده نمایید.

ارجمندی همچنین بیان کرد: در حوزه فناوری و الکترونیک، با هدف تسریع در امور و پیگیری آنها، خدمات شهرداری را به صورت کاملاً الکترونیک در اختیار عموم مردم قرار دهید.

وی همچنین از اعضای منتخب شورای اسلامی شهر خواست که از مسائل حاشیه ای پرهیز کنند.
گفتنی است در ابتدای این دیدار اعضای منتخب شورای اسلامی شهر زابل به بیان برنامه های پیش رو در مدت ۴ سال عضویت شورای شهر پرداخته و نقطه نظرات و تعدادی طرح های مدنظر خود را بیان نمودند.

۲ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید