اخبار

⭕️ لزوم تزریق واکسن بر تمامی اقشار جامعه 🔻 کلیه پرسنل فرمانداری زابل واکسیناسیون شده اند

⭕️ لزوم تزریق واکسن بر تمامی اقشار جامعه 🔻 کلیه پرسنل فرمانداری زابل واکسیناسیون شده اند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان زابل کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان زابل امروز دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۳ به ریاست حبیب الله راهداری معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری ویژه  شهرستان زابل و سایر دستگاه های ذی ربط در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.  
 
حبیب الله راهداری معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان زابل در این جلسه مبنی بر واکسیناسیون مسئولین و مردم ،  تصمیماتی جدی در راستای  عدم وجود ویروس منحوس کرونا در شهرستان زابل اتخاذ شد که به شرح زیر می باشد.

✅  از فردا ۱۴۰۰/۸/۴ به منظور واکسیناسیون تمامی پرسنل ادارات شهرستان زابل بازدید های بصورت متولی صورت میپذیرد که با توجه به اهمیت این موضوع در صورت عدم تزریق واکسن با مدیر و ریاست اداره مربوطه بر خورد صورت میگیرد.

✅ در همین راستا در ادامه حبیب الله راهداری معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان زابل خبر داد: کلیه ی پرسنل و کارکنان فرمانداری زابل هر دو دوز واکسن کرونا را تزریق نموده اند .
 
✅ مقرر شد  که علما و روحانیون بر اهمیت موضوع تزریق واکسن میان مردم تاکید و از حضور افراد امتناع کننده از تزریق واکسن در میان نمازگزاران اجتناب کنند .
 
✅ با توجه به لزوم واکسیناسیون دانش آموزان، آموزش و پرورش با همکاری مرکز بهداشت در تهیه پایگاه های سیار تزریق واکسن در مدارس تمهیدات لازم را مبذول فرمایند.


✅  نظارت بخشداری ها بر ضرورت تزریق واکسن از طریق دهیاری ها چنانچه در صورت مواجه با فردی که واکسن تزریق ننموده  به بخشداری ها اطلاع دهند.

✅ در پایان درخصوص کسبه، بازاریان و نانوایی ها، مقرر گردید که با گشت های  پی در پی از مکان ها گفته شده مبنی بر داشتن کارت واکسن و تاکید برلزوم و اهمیت واکسیناسیون بازدید بعمل آید.

۴ آبان ۱۴۰۰ ۰۷:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید