اخبار

در صورت کمبود اختصاص سهمیه گاز از مناطق دیگر به سیستان

در صورت کمبود اختصاص سهمیه گاز از مناطق دیگر به سیستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان زابل جلسه رفع موانع و مشکلات پیرامون گاز مایع به ریاست جناب آقای راهداری معاون توسعه و برنامه ریزی و سرکار خانم معین افشار معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری زابل با حضور  جناب آقای فلاح پور نماینده پرسی گاز استان، جناب آقای جهانتیغ رئیس شرکت نفت زابل و شرکت های موزع گاز در دفتر این معاونت برگزار گردید.
 
در این جلسه جناب آقای راهداری معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری ویژه زابل گفت: شرکتهای تامین و توزیع گاز مایع در هر شرایطی موظف به تامین گاز مصرفی مردم سیستان هستند.
 
معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری زابل افزود: شرکتهای موزع گاز مایع متعهد به تامین گاز مصرفی مردم هستند و قابل قبول نیست که در ابتدای فصل سرما به دلیل کمبود و یا نبود کشنده نیاز منطقه را تامین نکنند.
 
وی ادامه داد : هم اکنون در خصوص گاز مایع هیچ گونه کمبود و یا مشکلی وجود ندارد و لازم بذکر است سهمیه امروز شهرستان زابل ۱۲۰ تن اعلام شده که با این وجود کمبودی ایجاد نخواهد شد. 
 
راهداری تاکید کرد: در صورتی که منطقه با مشکل کمبود گاز رو به رو شود سهمیه ای از دیگر مناطق به حوزه سیستان اختصاص خواهد یافت و همچنین در شرایط بحرانی با پیگیری های صورت گرفته توسط فرمانداری ویژه زابل از سهمیه راه آهن ها تا برطرف شدن از شرایط بحرانی میتوان استفاده کرد.
 
در پایان  وی مطرح کرد: همچنین به منظور تقویت ناوگان حمل و نقل  در حوزه گاز مایع تعداد ۵ کشنده به شرکت های موزع گاز افزوده شد که با اضافه شدن این تعداد مشکل ناوگان حمل و نقل مرتفع گردید.
۵ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید