اخبار

اختصاص بوستان خبرنگار جهت افزایش روحیه خبرنگاران و فعالین اجتماعی

اختصاص بوستان خبرنگار جهت افزایش روحیه خبرنگاران و فعالین اجتماعی
جلسه شورای نظارت بر نامگذاری شهرستان زابل یکشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۴  به ریاست عباسعلی ارجمندی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل و با حضور جناب آقای دروهی معاون سیاسی و اجتماعی، سرکار خانم معین افشار معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه زابل، جناب آقای پودینه شهردار زابل ، جناب آقای راستگو بخشدار مرکزی و سرپرست بخشداری کرباسک و دیگر دستگاه های ذی ربط در سالن جلسات این فرمانداری برگزار گردید.
 
در این جلسه عباسعلی ارجمندی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل ضمن تاکید بر هرچه سریعتر اجرایی شدن مصوبات اتخاذ شده درون جلسات در خصوص نامگذاری بلوارها، میدان ها، روستا ها و ... گفت:  در نامگذاری ها هرگونه هویت دینی و هویت ملی همچنین تبعات اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و غیره با توجه به منطقه سیستان در نظر گرفته شود.
 
ارجمندی فرماندار زابل ادامه داد: در حوزه شهری و روستایی نامگذاری ها با اولویت دارا بودن شهیدان و سپس واقفین و خیرین آن منطقه صورت پذیرد.
 
همچنین طی گزارش بخشدار مرکزی  با توجه به اینکه طی سالیان گذشته اسامی مصوب برخی از روستاها (مصوب هیئت وزیران) در هنگام سرشماری دچار تغییراتی شده است و به تبع آن تابلو روستا، مهر شورای اسلامی و دهیاری و....نیز دستخوش دچار تغییراتی شده است در حال حاضر اسامی این گونه روستاها با نام مصوب آنان همخوانی نداشته و برای تخصیص شناسه ملی روستا و دهیاری با مشکل مواجه گردیده است با اشاره به مطالب فوق اسامی روستا های مورد نظر ( دارای دهیاری) برای طرح در جلسه کمیسیون نامگذاری به منظور اصلاح در دستور کار قرار گرفت.
 
در انتها اختصاص یکی از بوستان های موجود در شهرستان به نام بوستان خبرنگار به جهت افزایش روحیه خبرنگاری و حمایت از خبرنگاران صورت پذیرفت.
۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۷:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید