اخبار

جلسه با جایگاه داران توزیع گاز مایع حوزه سیستان

جلسه با جایگاه داران توزیع گاز مایع حوزه سیستان
جلسه با جایگاه داران گاز مایع به ریاست حبیب الله راهداری معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان زابل یکشنبه ۱۴۰۰/۹/۲۸ با حضور دیگر دستگاه های ذی ربط و همچنین شرکت های موزع گاز مایع حوزه سیستان  در فرمانداری شهرستان زابل برگزار گردید.
 
طی این جلسه معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان زابل گفت:شرکتهای تامین و توزیع گاز مایع در هر شرایطی موظف به تامین گاز مصرفی مردم سیستان هستند و باید با برنامه ریزی نسبت به جذب صددرصدی سهمیه گاز اقدام نمایند.
 
راهداری قیمت هر سیلندر(۱۱ کیلویی)گاز را ۱۶ هزار و ۷۰۰ تومان بیان کرد و افزود: مقرر شده همه ماشین‌های شرکتهای توزیع کننده گاز عنوان شرکت مربوطه همراه با قیمت مصوبه دولتی را بغل نویسی کنند.
 
معاون فرماندار زابل ادامه داد: تاسیسات توزیع کننده گاز مایع که تاکنون موفق به دریافت گواهینامه بازرسی استاندارد ۸۴۱ نشده اند، موظف شده اند تا ظرف مدت ۲ هفته نسبت به اخذ گواهینامه بازرسی استاندارد ۸۴۱ اقدام کنند.
 
وی در انتها عنوان کرد: در شهر‌ستان هم بازرسان سازمان صمت و سازمان استاندارد بر توزیع سیلندر‌های گاز مایع نظارت دارند و مردم هم اگر با مشکلی در این زمینه مواجه شدند با ۱۲۴ تماس بگیرند.
۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۲۳:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید