اخبار

جلسه ستاداجرایی شاهد شهرستان در مدرسه شهدای بانک ملی برگزار گردید

جلسه ستاداجرایی شاهد شهرستان در مدرسه شهدای بانک ملی برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زابل ؛جلسه ستاداجرایی شاهد شهرستان زابل به ریاست "عباسعلی ارجمندی" معاون استاندار سیستان و بلوچستان دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ با حضور جناب آقای نامجو معاون مدیرکل ومدیرآموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان این مجموعه در مدرسه شهدای بانک ملی برگزار گردید.
 
عباسعلی ارجمندی معاون استاندار سیستان و بلوچستان ابتدا ضمن تسلیت شهادت حاج قاسم سلیمانی وحاج قاسم میرحسینی از رشادتهای این شهیدان وشهدای سیستان درجنگ تحمیلی گفت و ودر خصوص بهتر برگزاری برنامه های محوری گرامیداشت سالگردشهادت حاج قاسم میرحسینی مواردی را ارائه نمودند.
 
 مهندس ارجمندی افزود: مدیران مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی باید لزوم بر آشناییت دانش آموزان را با شهدای سیستان واستان آشنا کنند.
 
وی خاطر نشان کرد: یکی از رسالت های ستاد اجرایی شاهد٬ توجه خاص به تحصیل دانش آموزان خانواده شهدا و ایثارگران است و فرزندان شاهد و ایثارگر با حضور در عرصه‌های مختلف به ویژه در سنگرهای علم و دانش توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده‌اند.
 
معاون استاندار سیستان و بلوچستان در انتها از زحمات و فعالیت های ستاد شاهد آموزش و پرورش و فعالیت مدارس شاهد تشکر نمود.
 
لازم به ذکر است در این جلسه بحث امور تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر، نحوه پذیرش و ثبت نام دانش آموزان ورودی به مدارس شاهد، رسیدگی به وضعیت مدارس شاهد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۱۴ دی ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید