اخبار

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر ۱۴۰۰ اتفاق افتاد

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر ۱۴۰۰ اتفاق افتاد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زابل؛ در هفتمین روز از دهه مبارک فجر (۱۴۰۰/۱۱/۱۸) با حضور جناب آقای دروهی معاون سیاسی،اجتماعی و امنیتی فرمانداری ویژه زابل ، جناب آقای راستگو سرپرست معاونت توسعه و برنامه ریزی فرمانداری ویژه زابل و بخشدار مرکزی، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا امام جمعه بنجار، جناب آقای ریاحی ریاست اداره برق، جناب آقای بامری ریاست اداره فنی و حرفه ای شهرستان زابل و برخی دیگر از مدیران دستگاه های اجرایی جهت افتتاح پروژه های این روز حضور بهم رسانند.
 
ابتدا پروژه اصلاح و بازسازی شبکه برق روستای تپه دز به حجم عملیات ۲۰۰۰ متر شبکه فشار متوسط و اصلاح ۱۰۰۰ متر شبکه فشار ضعیف به همراه افتتاح یک دستگاه پست هوایی با میزان اعتبار اختصاص داده شده ۲۳۰۰ میلیون ریال و تعداد ۱۰۰خانوار از این پروژه بهره مند شدند.
 
همچنین افتتاح آموزشگاه دیتای خودرویی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰۰ میلیون ریال به نمایندگی از ۷ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای با ظرفیت ۶۵۰ نفر در سال به بهره برداری رسید.
 
در پایان این مراسم پروانه تاسیس ۷ آموزشگاه دیگر به افراد مورد نظر اعطا گردید.
 
در انتها افتتاح پروژه اصلاح و بازسازی شبکه برق خیابان هیرمند با هدف تعویض تیر های فرسوده و تبدیل ۳۰ کیلومتر شبکه فرسوده سیمی به کابل خودنگهدار با اعتباری بالغ بر ۱۶۶۷۰ میلیون ریال با تعداد خانوار بهره مند ۲۰۰۰ نفر به بهره برداری رسید.
۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ۲۰:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید