اخبار

بازرسی های مداوم ادامه دارد/ بازدید از نانوایی های سطح شهر زابل

بازرسی های مداوم ادامه دارد/ بازدید از نانوایی های سطح شهر زابل
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زابل؛ مهدی مقیمی معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان زابل به همراه مودی رئیس تعزیرات حکومتی، صفایی رئیس جهاد کشاورزی، رودباری رئیس مرکز بهداشت، تابان خواه رئیس اتحادیه نانوایان ، رخشانی رئیس غله و خدمات بازرگانی و کارشناسان و بازرسان برخی ادارات ذی ربط شهرستان زابل یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۵ بصورت سرزده از چند واحد نانوایی در سطح این شهرستان در قالب گشت مشترک بمنظور بررسی عملکرد این واحدها با هدف ارتقای سطح کیفیت نان تولیدی بازدید کردند.
 
مهندس مقیمی در این بازدید ها بر لزوم تشدید بازرسی از واحد‌های نانوایی سطح شهر به صورت روزانه و مستمر از سوی دستگاه‌های ذی ربط تاکید کرد و گفت: بایستی به شکل مستمر بر چگونگی ارائه خدمات توسط نانوایی‌ها در شهرستان باحضور تیم بازرسی ، نظارت حداکثری شود.
 
او افزود: تحویل نان بی کیفیت به مردم به هیچ وجه قابل قبول نیست و نانوا در قبال این موضوع مسئول و پاسخگو است و لازم است همواره به این مسئله توجه شود.
 
معاون توسعه و برنامه ریزی فرماندار زابل گفت: در این بازدید کسری چانه،عدم رعایت موازین بهداشتی،تعطیلی خود سرانه و عرضه آرد خارج از شبکه تعدادی خبازی شناسایی و جهت ارسال به مراجع قانونی و تعزیرات حکومتی برای سیر مراحل قانونی تشکیل پرونده و ارجاع  شد، همچنین از نانواییهای که  رعایت قوانین و مقررات مربوطه را ننمایند سهمیه کسر و به سهمیه نانوائیهای همجوار اضافه خواهد شد.
 
در این بازدید کیفیت، کمیت، رعایت بهداشت فردی کارگران، نوع برخورد فروشندگان با مردم، وزن چانه‌های هر قرص نان با توجه به نوع نان، مورد بررسی قرار گرفت.
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید