اخبار

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر برگزار گردید

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر برگزار گردید
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زابل؛ جلسه هماهنگی بزرگداشت سالروز حماسه فتح خرمشهر به ریاست حسینعلی دروهی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری ویژه شهرستان زابل و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط سه شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
 
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار زابل در این جلسه گفت: یکی از یادگاری های بجا مانده از جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس سالروز حماسه فتح خرمشهر بوده، که با گرامیداشت روز سوم خرداد رشادت‌ها و ایثارگری‌ رزمندگان در بین جوانان تبیین می‌شود.
 
مهندس دروهی در ادامه افزود : امروز دشمنان ایران اسلامی یک جنگ ترکیبی را علیه کشور تدارک دیده اند و سوم خرداد یکی از بهترین فرصتهایی است که می توان با برگزاری برنامه های فرهنگی در جهت اشاعه فرهنگ ایثار وشهادت واز خود گذشتگی وانتقال آن به نسل جوان و آماده کردن آنها برای مقابله با توطئه های دشمنان اقدام نمود.
 
وی همچنین با اشاره به برگزاری برنامه های پیش بینی شده در این روز، حضور همه جانبه همه دستگاه های اجرایی شهرستان را در مراسم تاکید نمود.
 
در انتها مهندس دروهی مواردی را درخصوص هر چه باشکوه تر برگزار کردن مراسمات پیش بینی شده اعم از آذین بندی و نصب بنردر سطح شهر و سردرب ادارات، دیدار با خانواده شهدا در سطح  شهرستان، و... بیان نمود.
 
 
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۱:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید