اخبار

جلسه ستاد تنظیم بازار، شهرستان زابل برگزار گردید.

جلسه ستاد تنظیم بازار، شهرستان زابل برگزار گردید.
جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان به ریاست معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان زابل و با حضور اعضای ستاد تنظیم بازار با محوریت بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی، اتخاذ تدابیر لازم در راستای کنترل بازار، در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زابل، در ابتدای جلسه مهدی مقیمی معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری زابل عنوان داشت: با توجه به شرایط اقتصادی موجود و جلوگیری از  نوسانات قیمت بازار باید در تهیه و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی مردم دقت بیشتری توسط اعضاء کارگروه تنظیم بازار صورت پذیرد.
 
مهندس مقیمی با اشاره بر اهمیت بازرسی ها و نظارت بر اماکن عمده فروشی ها، سردخانه ها و.. افزود:  تمرکز بازرسی ها توسط دستگاه های متولی بر این مراکز باید بیشتر از قبل صورت پذیرد، همچنین در بحث خرده فروش ها، بازرسان اصناف، جهادکشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و بسیج فعالیت بیشتری در خصوص نظارت بر این امکان داشته باشند.
 
وی با تأکید بر استمرار نظارت و بازرسی های دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر گفت: برای حفظ حقوق مصرف کنندگان و ممانعت از افزایش غیرقانونی قیمت ها یا کم فروشی و دیگر تخلفات توسط برخی افراد فرصت طلب انجام گشت های مستمر و حضور همیشگی بازرسان در سطح بازار علاوه بر افزایش اعتماد عمومی موجب جلوگیری از قانون گریزی و تخلف عده ای سودجو خواهد شد.
 
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید