اخبار

بازدید های مکرر و سرزده از نانوایی های شهرستان زابل ادامه دارد

بازدید های مکرر و سرزده از نانوایی های شهرستان زابل ادامه دارد
 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان زابل، حسینعلی دروهی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری زابل و مهدی مقیمی معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری زابل صبحگاه امروز  ۱۴۰۱/۲/۲۹ طی بازدید سرزده از نانوایی های سطح شهر، از نزدیک وضعیت نانوایی ها، از جمله چگونگی پخت نان، ساعات پخت، رعایت بهداشت و کیفیت آرد و نان را مورد بررسی قرار داد.
 
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری زابل در این بازدید گفت: در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان بر نظارت به کیفیت، رعایت ساعات کار و تکریم مشتریان توسط نانوایی‌ها این بازدیدها انجام و ادامه خواهد داشت.
 
مهندس دروهی بر لزوم نظارت مستمر بر نحوه پخت، عرضه نان مناسب و بهداشت نانوایی ها از سوی دستگاه های ذی ربط تاکید کرد و بیان داشت: بایستی بصورت مستمر بر چگونگی ارائه خدمات توسط نانوایی ها در شهرستان از طرف دستگاه های ذیربط نظارت شود.
 
معاون توسعه و برنامه ریزی فرماندار زابل نیز با اشاره به اینکه توزیع عادلانه سهمیه آرد برمبنای سطح رضایت مندی مشتریان، ارتقاء کیفیت و میزان واقعی تولید و عرضه نان خواهد بود، اظهار داشت: با توجه به سرانه بالای مصرف نان در این شهرستان و به عنوان یکی از اقلام پر مصرف در سبد مصرفی خانواده‌ها، با توجه به مطالبه جدی مردم بدون اغماض با متخلفین برخورد قانونی صورت می‌گیرد.
 
وی در حاشیه این بازدید ادامه داد: امروز از برخی نانوایی ها  بازدید کردیم و بر اساس تصمیمات شورای آرد و نان برخوردهای تعزیراتی شدید، پلمپ، کسر و قطع سهمیه و تعلیق پروانه کسبی در انتظار متخلفان است.
 
مهندس مقیمی در انتها افزود: با هرگونه تخلف گران‌فروشی یا تعطیلی خودسرانه نانوایی ها نیز برخورد می شود و بلافاصله سهمیه قطع شده در اختیار نانوایی های قانونمند هم جوار یا نانوایی های پیرامون آن منطقه که مورد رضایت مردم هستند قرار خواهد گرفت.
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۷:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید