اخبار

به مناسبت هفته دولت:

تجلیل از کارمندان نمونه ادارات شهرستان زابل

تجلیل از کارمندان نمونه ادارات شهرستان زابل
 
در ششمین روز از هفته مبارک دولت، طی مراسمی با حضورمعاونت محترم استانداروفرماندار ویژه شهرستان زابل و مسئولین، از کارمندان نمونه ادارات شهرستان زابل تجلیل بعمل آمد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان زابل::در ششمین روز از هفته دولت که به روز دانش وپیشرفت نامگذاری گردیده است مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان زابل به ریاست جناب آقای سنجرانی معاونت محترم استاندارو فرماندارویژه شهرستان زابل، باحضورمعاونین محترم برنامه ریزی -سیاسی -عمرانی فرمانداری زابل، مدیران و کارمندان نمونه ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
 
در این مراسم مهندس سنجرانی معاونت محترم استانداروفرماندارویژه شهرستان زابل ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت، اظهار کرد: کارمندان باید رفتار و منش شهیدان رجایی وباهنر را سرلوحه کار خود قرار دهند تا رضایت مردم و خداوند را به دست آورند.
 
وی  با بیان اینکه کارکنان ادارات و دستگاه های اجرایی پاسخگوی مردم باشند و کار را به نحو احسن و با کیفیت انجام دهند، اذعان داشت : احساس مسئولیت و ارائه خدمات صادقانه باید در اولویت کارمندان قرار گیرد.
 
 وی اظهار داشت: شاخصه های یک کارمند نمونه و وظیفه شناس، صبر وشکیبایی ، راستی و صداقت ، رضایت مندی و وفا ،دانایی و علم وبردباری است.
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل تاکید کردند؛ بی طرفی باید در سرلوحه کار شما باشد، بروکراسی های اضافی اداری را برای منفعت اجتماعی  کاهش دهید، هماهنگی و ارتباط مستمر را بین واحد های اداری برقرار و آینده نگری را در تفکرات خویش قرار دهید و این خود باعث توسعه شاخص‌های شهرستان می شود.
 
در پایان با اهداء لوح سپاس از کارمندان نمونه ادارات شهرستان زابل تجلیل شد
۷ شهریور ۱۴۰۱ ۲۲:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید