اخبار

تجلیل از بانکهای فعال در حوزه اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان زابل

تجلیل از بانکهای فعال در حوزه اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان زابل
◾ از بانکهای عامل زابل که در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان کمیته امداد شهرستان همکاری لازم را داشتند تجلیل و تقدیر قرار شد 
 
✍به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه زابل :جلسه تقدیر از بانک های عامل زابل با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه زابل ، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سیستان و بلوچستان و مسئولین کمیته امداد امام خمینی (ره) حوزه سیستان و مدیران و کارشناسان بانک های شهرستان در فرمانداری برگزار شد.
 
🔸️ حسین سنجرانی در این جلسه اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) برگرفته از تفکرات ناب امام راحل و مولود انقلاب اسلامی است.
 
♦️معاون استاندارو فرماندار ویژه زابل گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان هم در موضوع اشتغال زایی و هم در موضوع توانمند سازی در زابل موفق بوده و فراتر از توقعات ظاهر شده است.
 
♦️ حسین سنجرانی با تقدیر از مجموعه کمیته امداد استان و شهرستان و همچنین بانک های عامل ابراز امیدواری کرد که این نهاد انقلابی در سال های آینده نیز موفق عمل کنند.
 
🔸️عبادی نیز در این نشست از حمایت ها و تلاش های معاون استاندار و فرماندار ویژه زابل و از کمیته امداد شهرستان تقدیر و تشکر کرد.
 
💫 مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سیستان و بلوچستان گفت: یکی از خدمات و برنامه های این نهاد، ایجاد اشتغال برای مددجویان تحت حمایت با ارائه تسهیلات است به گونه ای که در سال گذشته و در راستای اجرای طرح های اشتغال زایی با همکاری خوب همه دستگاهها و بخصوص بانکهای عامل توانستیم به اهدافی که مد نظر بود برسیم. 
 
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان زابل 
واتساپ:https://chat.whatsapp.com/Hfbdq1EATnT3QA4M1aKhtJ
اینستاگرام:https://instagram.com/farmandarizabol?igshid=YmMyMTA2M2Y=
۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۸:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید