اخبار

پیام معاون استانداروفرماندارویژه زابل به مناسبت فرا رسیدن 13آبان

پیام معاون استانداروفرماندارویژه زابل به مناسبت فرا رسیدن 13آبان
✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان زابل:استانداروفرماندار ویژه شهرستان زابل با صدور پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن 13 آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، مردم و به ویژه دانش آموزان و دانشجویان شهرستان را به حضور گسترده در راهپیمایی این روز بزرگ دعوت کرد.
در این پیام آمده است؛
 
♦️13 آبان یادآور رشادت دانش آموزان و دانشجویانی است که با پیروی از راه امام، استکبار جهانی را درهم شکسته و فریاد آزادی خواهی ملت بزرگ ایران را در گوش جهانیان طنین انداز کردند و مسیر را برای حرکت جوانان ایران اسلامی روشن ساختند .
 
🔸️سیزدهم آبان ماه سرشار از روح پایداری، فداکاری و مقاومت جوانان رشید و غیور ایران اسلامی در مبارزه علیه قدرت های شیطانی و استکبار جهانی است و این روز بعنوان برگ زرینی در تاریخ مجاهدتهای ملت غیور ایران به ثبت رسیده است.
 
💫اینجانب فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش آموز، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان خط امام و روز مبارزه با استکبار جهانی را به عموم دانش آموزان عزیز میهن اسلامی بویژه دانش آموزان شهرستان زابل تبریک و تهنیت عرض نموده و از مردم فهیم، ولایتمدار و انقلابی شهرستان زابل دعوت می نمائیم با حضور در راهپیمایی۱۳ آبان ،حماسه ای دیگر را به نمایش گذارند.
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان زابل
۱۲ آبان ۱۴۰۱ ۰۹:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید