اخبار

معاون استاندار و فرماندار ویژه : تکریم ارباب رجوع در اولویت ادارات شهرستان زابل باشد

معاون استاندار و فرماندار ویژه : تکریم ارباب رجوع در اولویت ادارات شهرستان زابل باشد

معاون استاندارو فرماندارویژه زابل با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان تصریح کرد: همه ادارات باید تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به امور مردم را به عنوان اصلی ترین وظیفه در دستور کار قرار دهند.

حسین‌ سنجرانی امروز ظهر در جلسه شورای اداری شهرستان زابل اظهار داشت: رعایت نظم و انضباط در ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان زابل به دقت رعایت شود و همه مسئولان موظفند که نظم و انضباط را در دستور کار خود قرار دهند.
فرماندار ویژه زابل افزود: هیچیک از مسئولان ادارات شهرستان بدون اجازه فرماندار شهر را ترک نکنند و حتماً باید هماهنگی لازم انجام شود و در صورت عدم حضور مسئول ادارات در شهرستان، در جلسات نیز از فرستادن جانشین بدون هماهنگی با فرماندار خودداری شود.
معاون استاندار وفرماندار ویژه زابل با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان تصریح کرد: همه ادارات باید تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به امور مردم را به عنوان اصلی ترین وظیفه در دستور کار قرار دهند و بدون منت برای خدمت به مردم زمانبندی و وقت بگذارید.

رئیس شورای اداری شهرستان زابل یادآور شد: اگر به مردم قولی داده می‌شود درست و جانانه باشد و مردم را امروز و فردا نکنید و هر اداره وظیفه خود را برابر قانون انجام دهد.
وی یادآور شد: ادارات برای حل مشکلات مردم بکوشند و آنها را به ادارات دیگر و فرمانداری ارجاع ندهید، در کجای قانون نوشته، وقتی اداره‌ای می‌تواند مشکلات مردم  را رسیدگی و حل کند آنها را به فرمانداری ارجاع دهد که این امر به هیچ عنوان قابل قبول نخواهد بود.
فرماندارویژه زابل خاطرنشان کرد: توجه به نیروهای تحت امر و تقدیر بدون تبعیض از نیروهای تحت امر را در دستورکار بگذارید و تشویق‌ها به وقت باشد.
وی ادامه داد: تنظیم گزارش عملکرد باید در دستور کار ادارات شهرستان قرار گیرد و گزارش‌ها و عملکردها ثبت و به مردم اطلاع رسانی شود

۱۴ آبان ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید