اخبار

معاون استاندار و فرماندار ویژه زابل : خدمات ‎‎رسانی به مردم محور برنامه‌‌های هفته بسیج قرار گیرد..

معاون استاندار و فرماندار ویژه زابل : خدمات ‎‎رسانی به مردم محور برنامه‌‌های هفته بسیج قرار گیرد..

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه زابل ، «حسین سنجرانی » در جلسه شورای اداری شهرستان زابل با محوریت  هماهنگی و برنامه‏‏ریزی هفته بسیج، افزود: دستگاه‏‏های اجرایی در کنار ناحیه مقاومت بسیج سپاه باید با همدلی بر حسب نیازهای جامعه اسلامی در شهر و روستاها، وظیفه کمک ‎‎ رسانی را انجام دهند.
وی ادامه داد: جذب جوانان در برنامه ‎ های مختلف به خصوص در عرصه‏‏های فرهنگی و جهادی از دیگر ماموریت ‎‎ های مهم و همیشگی بسیج است که باید در طول سال مسئولان به آن عنایت داشته باشند.
معاون‌استاندار وفرماندار ویژه  تصریح کرد: هفته بسیج یک فرصت است تا مردم و جوانان را در جریان خدمات مختلف نظام اسلامی و حوزه ایثارگری قرار دهیم که تحقق آن به همت جمعی همگان و بسیجیان نیاز دارد.
سنجرانی  بیان کرد: عزت و عظمت این ملت و کشور در گروی همدلی و همکاری آحاد مردم، ولایتمداری و حضور قوی مردم و جوانان در عرصه‏‏های مختلف و به خصوص بسیج است.
نماینده دولت در زابل گفت: برنامه‏‏های هفته بسیج باید باشکوه، مردمی و با جلب مشارکت جوانان و همراهی تشکل ‎ ها و مسئولان اجرایی در بخش‏‏های مختلف برگزار شود.
رئیس شورای اداری شهرستان عنوان کرد: به برکت ایثار و جانفشانی شهیدان و بسیجیان قهرمان، نظام مقدس جمهوری اسلامی با قدرت در تمام عرصه ‎‎ های مختلف تحت زعامت مقام معظم رهبری ماموریت‏‏های خود را انجام می‏‏دهد.
معاون استاندار وفرماندار ویژه زابل در پایان با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان تصریح کرد: همه ادارات باید تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به امور مردم را به عنوان اصلی ترین وظیفه در دستور کار قرار دهند و بدون منت برای خدمت به مردم زمانبندی و وقت بگذارید

۲۸ آبان ۱۴۰۱ ۱۴:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید