اخبار

جلسه قرارگاه غدیر با محوریت بررسی مسائل و مشکلات گازرسانی به حوزه سیستان در شهرستان زابل برگزار گردید

جلسه قرارگاه غدیر  با محوریت بررسی مسائل و مشکلات  گازرسانی به حوزه سیستان در شهرستان زابل برگزار گردید

 هیچگونه قصوری از شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان  درخصوص اجرایی کردن تعهد ۱۰ هزار علمک قابل پذیرش نمی باشد.
جلسه قرارگاه غدیر در شهرستان زابل با حضور حسین سنجرانی معاون استاندارو فرماندار ویژه زابل ، سردار ربیعی جانشین قرارگاه غدیر ، اربابی دبیرو نماینده استاندار در قرارگاه غدیر ، خسروی معاون مدیرکل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان و  تعدادی از مسئولین  به منظور بررسی مسائل و مشکلات گاز رسانی به منطقه سیستان در محل فرمانداری زابل تشکیل گردید.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری وفرمانداری ویژه شهرستان زابل، حسین سنجرانی معاون استاندار و فرماندار ویژه زابل بااشاره به انعقاد قرار داد و تعهد ۱۰هزار علمک توسط شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان مطابق اولویت هایی که برای آسفالت خصوصا در مرکز شهر ، شهرداری اعلام نموده است موظف به انجام کار تا دهه فجر می باشد و در تسریع  این امر هیچگونه قصوری از شرکت فوق قابل پذیرش نمی باشد .و  ادارات نهایت همکاری را باشرکت گاز داشته باشد.
وی عنوان کرد:ضمنا به موازات طراحی ایستگاه تقلیل فشار tbs برای شهر بنجار طراحی و جانمایی لوله گذاری و همچنین علمک تا یک هفته اینده می بایست تعیین و تکلیف گردد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: شرکت گاز استان معین گیلان موظف است تعهدات خود را از جمله اجرای  ۳۰۰۰علمک تا دهه فجر  و همچنین ۴۵کیلومتر باقی مانده توسعه شبکه گاز که در مرکز اصلی شهر زابل می باشد با نهایت سرعت و دقت با رعایت حال مسایل ترافیکی شهر به قید فوریت اقدام نماید.
درادامه ایشان بیان کردند: تقاضا دارم مردم در خصوص اشتراک پذیری برای مکان هایی که علمک نصب شده به شرکت گاز مراجعه نمایند.
حسین سنجرانی با اشاره به تسهیلات  ۱۰میلیون تومانی برای اجرای لوله گشی منازل که مکفی نمی باشد از طریق دستگاه های متولی استانی و کشوری پیگیری می نماییم تا مبلغ آن نیز افزایش یابد.
در پایان اظهار داشتند: امید داریم با پیگیری  و تلاش های مجدانه روزانه و هفتگی و برگزارجلسات پی در پی با حضور پر خیر و برکت سردار ربیعی جانشین محترم قرارگاه غدیر هر چه سریعتر مردم  ولایت مدار سیستانی شاهد بهره مندی لازم از نعمت گاز که حق مسلم آنان است می باشیم

۸ آذر ۱۴۰۱ ۱۶:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید