اخبار

جلسه ستادمدیریت بحران حوزه سیستان

جلسه ستادمدیریت بحران حوزه سیستان

جلسه ستادمدیریت بحران حوزه سیستان به ریاست رحمدل بامری معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و باحضور حسین سنجرانی معاون استاندار و فرماندار ویژه زابل ، دکتر دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی ، دکتر سرگزی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی ، محبی مدیرکل بحران استانداری، فرمانداران حوزه سیستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی  در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه زابل ، این جلسه با موضوعیت برآورد خسارت وارده در بخش های  کشاورزی ،دامپروری، شیلات،تاسیسات،برق ،ابفا ،...  و همچنین گزارش اقدامات انجام شده برای بارندگی،طوفان و یخبندان اخیر و اعلام آ ماده باش کامل نیروی انسانی و تدابیر لازم برای اخطاریه هواشناسی در سطح زرد که از روز  سه شنبه تا اواخر وقت چهارشنبه (۲۷ الی ۲۸ دی) با ورود سامانه بارشی به استان، بارش‌باران گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد و در نقاط سردسیر احتمال بارش‌برف و پدیده مه  در مناطق شمالی مرکزی به ویژه در شهرستان زابل،  پیش‌بینی شده اتخاذ گردید.
همچنین با اشاره به کاهش سهمیه ارسالی فرآورده های سوختی مصوب شد سهمیه های فوق افزایش تا حداقل رضایت مندی برای مردم در این ایام زمستانی ایجاد گردد. و برای ایجاد تنویر افکار عمومی سهمیه های فوق به خصوص نفت سفید به اطلاع شهروندان گرامی اطلاع رسانی گردد.
درخواست تانکر،کف کش، موتور پمپ و... از استان و سایر شهرستان های منطقه سیستان برای تخلیه آب های سطحی به کمک شهرداری زابل اعزام نمایند.

۱ بهمن ۱۴۰۱ ۱۹:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید