اخبار

تشکیل اولین شورای معتمدین شهرستان زابل/ سرپرست معاونت استانداری وفرماندار ویژه زابل: سیاست ما باید نوکری و خدمت گذاری بی منت برای مردم باشد این نگاه و گرایش سیاسی والاترین رویکرد سیاسی است. نگاه سیاسی که در راستای خدمت به مردم نباشد، محکوم به شکست خواهد بود

تشکیل اولین شورای معتمدین شهرستان زابل/ سرپرست معاونت استانداری وفرماندار ویژه زابل: سیاست ما باید نوکری و خدمت گذاری بی منت برای مردم باشد این نگاه و گرایش سیاسی والاترین رویکرد سیاسی است. نگاه سیاسی

اولین نشست شورای معتمدین شهرستان زابل به ریاست ملاشاهی سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه زابل و باحضور معاونین فرمانداری و بخشداران و معتمدین؛ ریش سفیدان و سران طوایف این شهرستان برگزار شد.
🔹در این جلسه تعدادی از معتمدین و ریش سفیدان ضمن قدردانی از خدمات اخیر دولت در شهرستان زابل برخی مطالبات و چالش های شهرستان را نیز بیان نمودند.
ملاشاهی سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان زابل نیز در این نشست ضمن قدردانی از نقش معتمدین و ریش سفیدان در فرآیند توسعه شهرستان گفت: خدا را شاکرم که ما را به کسوت خدمت گذاری مردم - مردمی که شایسته ترین مردم برای خدمت هستند - قرار داد. با تعاریفی و مباحثی که شما بزرگواران فرمودید و به فرموده مقام معظم رهبری که از سیستان به عنوان تنگه احد نام بردند، در راه خدمت گذاری که عرصه پویایی می باشد دست یاری و طلب  برآستان ربوی حضرت حق دراز می نمایم ، ان شا الله بتوانیم افتخار خدمت گذاری و نوکری شما مردم صبور ، ولایی، سخاوتمند و مهربان را داشته باشم ، وظیفه ما خدمت به خلق است هر چند که خود را خیلی کوچک می دانم و خود را لایق بر این جایگاه نمی دانم چرا که فرمانداری حوزه سیستان فردی را می خواهد در تراز شهید حاج قاسم سلیمانی که آرزوی این را داشت که فرماندار سیستان بشود و از خدا می خواهم که شرمنده شهدا و شهدای این منطقه و شهید حاج قاسم سلیمانی نشوم و سرباز خوبی برای ولایت و رهبری باشم.  امروز مشکلات ما در سیستان با کمک و همراهی مردم حل می شود و این مردم هستند که برای حل مشکلات باید به میدان بیایند.
ان شاءالله  به پشتوانه و حمایت معنوی شما مردم فهیم بتوانم سهمی در راستای عینیت بخشیدن به برنامه های سیاست های نظام داشته باشم ، مردم سیستان به لحاظ تاریخ  سبقه بی بدلیل و بی نظیری که دارند از جایگاه خاصی برخوردارند. مردم سیستان مردمانی عالم پرور،انقلابی، ولایی و فدا کار و سختکوش هستند. سیستان بیش از دو دهه با خشکسالی مواجه بوده و  مشکلات زیادی در این منطقه رخ نموده مشکلاتی که جنس برخی از انها به نوعی است که ظرف مدت ۱۰الی ۲۰ روز و یک سال هم مرتفع نخواهد شد ولی میتوان  مشکلات را  با یاری خداوند و همیاری و تعامل شما بزرگواران چاره جویی  و مرتفع کرد.
انشاالله  در آینده نه چندان دور شاهد مباحث توسعه پایدار  در سیستان باشیم موضوع صادرات، توسعه اقتصادی در بعد فردی و منطقه ای، کوله بری،طرح رزاق،ساماندهی مرز،فعال شدن بازارچه های مرزی و سایر اهداف توسعه ایی که این هدف میسر نمیشود مگر اینکه با هم عهد ببندیم از خونمان ،جانمان ، وقتمان بگذریم و آن را وقف ایران و کشورمان کنیم  و افتخار  آفرینی بر سیستان و سیستانی انجام دهیم.
پناه بی پناهان و مرد میدان سخت باشیم.  از منیّت ها فاصله بگیریم فارغ از هر نگاهی که داریم
بزرگترین سیاست ما باید نوکری و خدمت گذاری برای مردم باشد نگاه سیاسی که در راستای خدمت به مردم نباشد آن نگاه محکوم به شکست خواهد بود.
به ظرفیت و استعداد خودمان امید داریم و با کمک جامعه نخبگان می توانیم سیستان را آباد کنیم  شیعه و سنی ، فارس و بلوچ هم زیر پرچم ولایت هستیم  می بایست از همه ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه  استفاده کنیم از هر داشته ای فدای این شهر کنیم که مردمان ما و فرزندان ما به مهاجرت نیاندیشند و شهر و روستای آباد داشته باشیم .
موضوع آب ، مساله عمده مردم سیستان می باشد ، کلنگ آبادانی سیستان توسط شما مردم بزرگ و معتمد و نخبگان زده خواهد شد بنده کنار شما و  همراه شما هستم.
باید حرکتی را شروع کنیم که راهبردی و آینده نگر باشد باید آینده سیستان را بسازیم وتضمین کنیم فرزندمان به فکر رفتن و مهاجرت کردن نباشند و این واقعیت سیستان است که ما در  منطقه ای که آنجا زندگی کرده ایم که انبار غله ایران بوده است و این جز واقعیت و افتخارات سیستانی است.
در پایان دست شما معتمدین را می فشارم که بازووان پرتوانی برای بنده و در جهت رسیدن به سیستانی آباد خواهید بود ،از همه شما بزرگواران سپاسگزارم

۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ۱۱:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید