اخبار

دیدار فرماندار شهرستان زابل با فرمانده سپاه شهرستان

در سالروز ولادت با سعادت سرور جوانان اهل بهشت و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار ، مهندس گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل بهمراه جمعی از اعضای شورای اداری ، نمایندگان " اصناف ، هنرمندان ، فرهنگیان ، معتمدان و ... با حضور در محل فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان
دیدار فرماندار شهرستان زابل با فرمانده سپاه شهرستان

🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری : در سالروز ولادت با سعادت سرور جوانان اهل بهشت و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار ، مهندس گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل بهمراه جمعی از اعضای شورای اداری ، نمایندگان " اصناف ، هنرمندان ، فرهنگیان ، معتمدان و ... با حضور در محل فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ، روز میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار را  به فرماندهی و کارکنان سپاه این شهرستان تبریک و تهنیت گفت.

روز پاسدار 98 دیدار با فرمانده سپاه  

🔹رئیس شورای تامین شهرستان زابل در این دیدارضمن محکومیت اقدام سخیف رئیس جمهور جاهل آمریکا ،بر نقش سپاه در صیانت از انقلاب اسلامی و حمایت از مستضعفان و مظلومان جهان تاکید کرد و گفت : سپاه از دل جامعه برخواسته است و خناسان عالم نمی توانند خدشه ای به جایگاه رفیع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محبوبیت آن با این گونه اعمال مذبوحانه وارد کنند و این نشانه ترس و استیصال آمریکا از قدرت بازدارندگی سپاه است.

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل با یاد آوری رشادت های پاسداران انقلاب اسلامی در طول 8 سال جنگ تحمیلی ، دفاع از حرمین معصومین ، سازندگی و عمران آبادانی ایران سربلند ، از همکاری ارزشمند سپاه با دولت در جریان سیل اخیر و امداد رسانی به سیل زدگان نیز تقدیر نمود.


۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۲۳:۴۶

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید