اخبار

دیدار فرماندار شهرستان زابل با اعضای شورای اسلامی شهر

فرماندار ویژه شهرستان زابل ضمن تبریک نهم اردیبهشت ما روز شوراها ، شورا را نهادی برخواسته از رای و اراده مردم برشمرد و اهمیت و جایگاه آن را در دین مبین اسلام یادآورشد.
دیدار فرماندار شهرستان زابل با اعضای شورای اسلامی شهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری :  مهندس گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر زابل صبح امروز یکشنبه دیدار کرد.

فرماندار ویژه شهرستان زابل ضمن تبریک نهم اردیبهشت ما  روز شوراها ، شورا را نهادی برخواسته از رای و اراده مردم برشمرد و اهمیت و جایگاه آن را در دین مبین اسلام یادآورشد.

دیدارباشورای شهر 98

معاون استاندار سیستان و بلوچستان از شوراهای اسلامی شهر بعنوان بالی برای توسعه و عمران شهرها یاد کرد که باید شهرداری ها را درمسیر دست یابی و رسیدن به شهری آباد و زیبا با ایده ، برنامه و نوآوری  یاری کنند.

غلامرضا گنجی اتحاد ، همدلی و پرهیز از موازی کاری و جزیره ای عمل کردن را باعث پیشرفت و خدمت رسانی به مردم دانست و بر پایبندی به این مهم تاکید کرد.

احمد میر رئیس شورای اسلامی شهر زابل نیز در این دیدار از نقش ارزنده و تلاش های بی وقفه فرماندار شهرستان زابل در مدیریت آبگرفتگی معابر و سیلاب تقدیر نمود و گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه های آتی شورای اسلامی شهر زابل ارائه کرد.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۱:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید