اخبار

نقش مردم در توسعه شهرستان غیرقابل انکار است

نقش مردم در توسعه شهرستان غیرقابل انکار است
‍ 📌فرماندار شهرستان زابل :
نقش مردم در توسعه شهرستان غیرقابل انکار است

♦️به گزارش روابط عمومی فرمانداری : نشست هم اندیشی بمنظور رونق و آبادانی شهر زابل به اهتمام و ریاست مهندس گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل ، با حضور شماری از اعضای سازمان های مردم نهاد ، اساتید دانشگاه ، اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و مدیران شهرداری زابل ظهرامروز سه شنبه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

🔸فرماندار شهرستان زابل در این نشست پربار اظهار داشت : نقش مردم در توسعه و آبادانی شهرستان زابل غیرقابل انکار است چرا که هر جا مردم مسئولان را در خدمتگذاری به خود یاری کردند اثرات و فواید آن چشمگیر و فراگیر بوده است.
نشست هم اندیشی
🔹غلامرضا گنجی برگزاری نشست های هم اندیشی و تبادل افکار و اطلاعات علمی و توسعه محور را یکی از نیاز های شهرستان برای عمران و آبادانی برشمرد و بیان کرد : برگزاری  این نشست ها باید مداومت داشته باشد و روشنفکران و صاحبان علم و اندیشه با طرح و برنامه بدنبال کمک به توسعه و رونق شهر باشند .

🔻معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل از شهروندان گرامی خواست از هر طیفی که هستند و  با هر نگاه و سلیقه ای که دارند ، برای حل مشکلات و داشتن شهری زیبا و در خور و شان خویش به کمک شهرداری بشتابند و شهرداری نیز بستر حضور و همکاری مردم را فراهم آورد.

sapp.ir/farmandarizabol
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید