اخبار

مساله فلسطین نه تنها اسلامی بلکه انسانی است

روز قدس ,راهپیمایی روز قدس در زابل

🔸معاونت استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: حمایت از مساله فلسطین نه تنها اسلامی بلکه انسانی است و مردم ایران و تمام آزادی خواهان جهان با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خودشان از مردم مظلوم فلسطین اعلام می دارند. 

🔹غلامرضا گنجی روز جمعه در جمع راهپیماییان روز جهانی قدس در مصلی المهدی (عج) زابل افزود: یهودی‌ها به شدت نژاد پرست و کودکش هستند و بدنبال تبدیل قدس بعنوان پایتخت خود هستند.

وی اظهارداشت: آمریکا به دنبال تسلیم ملت ایران اسلامی است اما این اتفاق هیچگاه رخ نخواهد داد.

🔻فرماندار زابل گفت: دشمنان با ایجاد گروه داعش و برنامه ریزی اشغال سوریه و عراق بدنبال ورود به ایران بودند که رزمندگان و مدافعان حرم تمام نقشه‌های آنها را نقش بر آب کردند.

🔴وی با بیان اینکه سرویس‌های متعدد جاسوسی در برخی از کشورهای همجوار فعال هستند تاکید کرد: این سرویس‌ها از سر دلسوزی در منطقه حضور ندارند بلکه در برنامه‌های خودشان بدنبال تفرقه و دودستگی میان مردم هستند.

🔵 گنجی تصریح کرد: با هوشیاری دستگاه‌های امنیتی، سپاه، انتظامی و ارتش همواره توطئه‌های دشمن در منطقه سیستان خنثی شده است.

روز قدس 98

وی یادآور شد: دشمن تحریم‌های بسیار ظالمانه‌ای را برای کشور ایران وضع کرده است که با هوشیاری رهبر معظم انقلاب، مقاومت و ایستادگی مردم در حال گذر از این دوران سخت هستیم.

راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور پرشور مردم مؤمن و همیشه در صحنه زابل از میدان انقلاب اسلامی آغاز و با قرائت قطعنامه در مصلی المهدی (عج) زابل پایان یافت.

 

sapp.ir/farmandarzabol

 

۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید