اخبار

بالغ بر 35 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در شهرستان زابل پرداخت شده است

بالغ بر 35 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در شهرستان زابل پرداخت شده است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری : غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان  گفت: دولت دوازدهم تاکنون بالغ بر 35 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان در شهرستان زابل پرداخت کرده است.

فرماندار شهرستان زابل در این جلسه که صبح امروز دوشنبه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ، بیان داشت : امسال از سوی رهبر معظم انقلاب سال رونق تولید نامگذاری شده‌ که به عنوان یک راهبرد اصولی در دستور کار تمامی بخش ها و دستگاه های اجرایی قرار گرفته است.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد : ایجاد امید و اشتغال از اولویت های مهم دولت دوازدهم به شمار می رود و با توجه به مشکلات اقتصادی دولت ، تاکنون بالغ بر 35 میلیارد تومان تسهیلات با نرخ سود کم به متقاضیان طرح های اشتغالزایی در شهرستان زابل پرداخت شده است که از این حیث رتبه دوم در استان را داریم.

رئیس کارگروه اشتغال شهرستان زابل خاطر نشان کرد : یکی از بزرگترین مشکلات جامعه ما بحث اشتغال است سیستان نیز از این قاعده مستثنی نیست ، خشکسالی های این منطقه مزید بر علت شده است ، در این شرایط می طلبد اعضای کارگروه اشتغال  با همت مضاعف ، تدوین طرح و برنامه و مدیریت بهینه تسهیلات دولتی بدنبال کاهش نرخ بیکاری در شهرستان باشند.

شورای اشتغال

sapp.ir/farmandarizabol
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید