اخبار

مسابقات کبدی نوجوانان دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور به میزبانی شهرستان زابل برگزار می شود

مسابقات کبدی نوجوانان دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور به میزبانی شهرستان زابل برگزار می شود
مسابقات کبدی نوجوانان دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور به میزبانی شهرستان زابل برگزار خواهد شد

🔹 با حضور بالغ بر ۶۰۰ ورزشکار از ۳۱  استان کشور مسابقات کبدی نوجوانان دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور به میزبانی شهرستان زابل برگزار خواهد شد.

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری : غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل در جلسه شورای ورزش همگانی این شهرستان که با محوریت برگزاری  مسابقات کبدی نوجوانان دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور به میزبانی شهرستان زابل ،  با حضور درانی معاون مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضای این شورا امروز یکشنبه در سالن جلسات فرمانداری  تشکیل شد ، اظهار داشت : برگزاری مسابقات ورزشی در سطوح ملی علاوه بر معرفی ظرفیتها و پتانسیل های منطقه به  توسعه ورزش شهرستان نیز کمک خواهد کرد.

🔸غلامرضا گنجی افزود : سیستان مهد کبدی ایران و خاستگاه کبدی جهان بوده است لذا  باید بیش از پیش تلاش شود تا بتوانیم در رقابت های کشوری ، بین المللی و حضور در تیم ملی سهم قابل توجهی به کبدی سیستان اختصاص یابد.

♦️فرماندار شهرستان زابل گفت : برگزاری  مسابقات کبدی نوجوانان دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور با حضور بالغ بر ۶۰۰ ورزشکار و همراه از ۳۱  استان کشور به میزبانی شهرستان زابل موجی از شادی ،  نشاط  و اقتصاد ورزشی را برای مردم ورزش دوست شهرستان زابل به ارمغان خواهد آورد .

✅ معاون استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد :  میزبانی از ورزشکاران باید به شکلی شایسته و تاثیر پذیر صورت گیرد و تلاش شود از این فرصت برای معرفی ظرفیت ها ی منطقه سیستان از جمله، تاریخ ، آثار باستانی ، صنایع دستی ، خوراکی های  سنتی و محلی ،فرهنگ و تمدن و… به نحو احسن استفاده شود چرا که این ورزشکاران در نقش سفرای مردم سیستان  ظاهر خواهند شد و  مهمان نوازی ، سخاوتمندی ، پتانسیل ها و  ظرفیت های بکر و مغفول منطقه را در  اقصی نقاط کشور  به منصه ظهور خواهند رساند.

♦️شایان ذکر است : مسابقات کبدی نوجوانان دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور شهریور ماه سال جاری به میزبانی شهرستان زابل برگزار خواهد شد.۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید