اخبار

‍ ‍ رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است

‍ ‍ رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است

فرماندار شهرستان زابل گفت : برای رشد و توسعه فرهنگی جامعه عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم و تحقق این مهم مورد نیاز است.

♦️به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان زابل : غلامرضا گنجی در آیین تقدیر و تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه  شهرستان زابل که بمناسبت عید سعید غدیر خم و گرامی داشت مقام شامخ خبرنگار ظهر دوشنبه (28 مرداد ماه ) برگزار شد ، اظهار داشت : صاحبان اندیشه و اصحاب قلم همواره  برای رفع کاستی ها و مشکلات اصل اخلاق و انصاف را مد نظر قرار دهند.

⚡️معاون استاندار سیستان و بلوچستان افزود : خبرنگاران مصداق حدیث المؤمن مرأت المؤمن باشند و با  پایبندی به اصول و رسالت خبرنگاری علاوه بر دیدن و بیان مشکلات ، ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه و خدمات و اقدامات نظام را  نیز مورد توجه و انعکاس قرار داده و از یکسونگری به مسائل اجتناب کنند.

🔹فرماندار شهرستان زابل با اشاره به اینکه از هرگونه نقد مشفقانه و سازنده استقبال می کنیم ، یادآور شد: عمران و آبادانی سیستان در گرو تلاش و همت مضاعف صاحبان اندیشه و قلم ، مسئولان ، مردم و همه ی دلسوزان این خطه ولایتمدار است که با اتحاد و همدلی ، بدور از حواشی و با اقدام و عمل سیستان را به سمت و سویی که شایسته آن هستیم ، سوق دهیم.

Sapp.ir/farmandarizabol
۲۸ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید