اخبار

زنگ مهر و مقاومت در شهر بنجار نواخته شد

زنگ مهر و مقاومت در شهر بنجار نواخته شد

در اولین روز  مهر ماه  و هفته دفاع مقدس زنگ مهر و مقاومت در دبیرستان دخترانه عصمت شهر بنجار نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری " صبح امروز دوشنبه با حضور غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل ، حجت الاسلام پارسا امام جمعه بنجار ، دروهی بخشدار مرکزی ، شماری از مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی زنگ مهر و مقاومت در دبیرستان دخترانه عصمت شهر بنجار نواخته شد.

 فرماندار شهرستان زابل در این آیین ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس بیان داشت : هر کشوری که مردم آن به فرا گرفتن علم و  دانش با جدیت روی آورده اند ، در دنیا سرآمد هستند ، لذا دانش آموزان بعنوان آینده سازان ایران اسلامی باید با پشتکار به دنبال تحصیل باشند چرا که آینده و عزت روز افزون کشور بر پایه علم آموزی آنها شکل خواهد گرفت.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان زابل ادامه داد : دولت تدبیر و امید طرح ها  و پروژه های بسیار خوبی از جمله گازرسانی ، راه آهن چابهار زاهدان و میلک ، طرح آبیاری 46 هزار هکتار ، اعطای بالغ بر 35 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود بسیارکم در شهرستان زابل و ... را با هدف توسعه منطقه عملیاتی کرده است و زیرساخت آن فراهم شده است ، این وظیفه شما دانش آموزان است که پس از  اتمام تحصیل ، بعنوان فرزندان سیستان نقش خود را در عمران و آبادانی این خطه ایفاء کنید.

  معاون استاندار سیستان و بلوچستان با تقدیر از خیرین گرانقدری که در شهرستان زابل اقدام به احداث مدارس نموده اند ، از سرمایه گذاران سیستانی خواست تا با مشارکت در امر مدرسه سازی و مساعدت در تعلیم و تربیت دانش آموزان این دیار ، علاوه بر جلب رضایت پروردگار در توسعه شاخص های آموزشی و علم آموزی فرزندان مستعد و خوش فکر منطقه همت گمارند. 

Sapp.ir/farmandarizabol

Zabol.sbportal.ir

۱ مهر ۱۳۹۸ ۲۱:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید