اخبار

نمایشگاه پاییزه در شهرستان زابل برپا می شود

نمایشگاه پاییزه در شهرستان زابل برپا می شود

فرماندار شهرستان زابل گفت : نمایشگاه پاییزه از تاریخ 6/7/98 به مدت 10 روز در محل سالن شرکت فرش واقع در بلوار کارگر دایر می گردد و اولویت با کسبه بومی شهرستان جهت عرضه محصولات در این نمایشگاه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری " غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان با ابراز گلایه از عدم برخورد مناسب و عبرت آموز دستگاه های نظارتی این ستاد با متخلفان صنفی ، اظهار داشت : برخی از متولیان امر در مواجهه با تخلفات اصناف بجای اینکه جانب مردم و مصرف کنندگان را داشته باشند ، به سمت و سوی خاطیان متمایل می شوند که قطعا این تفکر و حرکت برای آنها عواقب شایسته ای نخواهد داشت.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان افزود : قیمت گوشت در شهرستان زابل همان نرخ مصوب در کمیته نرخ گذاری است و بر تشدید نظارت و برخورد جدی با قصابی های گرانفروش تاکید کرد.

غلامرضا گنجی بیان کرد : بالغ بر 160 هزار جلد دفتر تعاونی 40 برگ ، 60 برگ ، 80 برگ و 100 برگ به ترتیب با قیمت 1700 – 2500- 3400 و 4200 تومان به شهرستان زابل اختصاص داده شده است و  به منظورجلوگیری از سوء استفاده سود جویان ، این دفاتر در مدارس شهرستان زابل عرضه خواهد شد.

فرماندار شهرستان زابل همچنین معیوب بودن سیلندرهای گاز مایع  و عدم لجن زدایی این سیلندرها را از جمله مشکلاتی دانست که علاوه بر احتمال وقوع حوادث جانی و مالی ، اعتراضات بحق مردم را نیز بهمراه داشته است و خواستار اقدام جدی شرکت پرسی ایران گاز برای حل این معضل خطرآفرین شد و تصریح کرد : اداره استاندارد ، صمت و تعزیرات حکومتی با ورد به این موضوع باشرکت هایی سیلندر پرکنی که در این خصوص اهمال و سهل انگاری می نمایند ، برخورد قانونی بعمل آورند.

Sapp.ir/farmandarizabol

۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید