اخبار

نقش بانوان در دفاع مقدس بی بدیل است

نقش بانوان در دفاع مقدس بی بدیل است

فرماندار شهرستان زابل گفت : در 8 سال جنگ تحمیلی بانوان دوشادوش رزمندگان در نبرد بین اسلام و کفر از هیچ کوششی فروگذار نکردند و نقشی بی بدیل از خود بجای گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری " همایش نقش بانوان در دفاع مقدس صبح امروز شنبه با حضور غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل در محل کانون فرهنگی اجتماعی بانوان این شهرستان برگزار شد.

غلامرضا گنجی در این مراسم اظهار داشت : در طول 8 سال جنگ تحمیلی بانوان دوشادوش رزمندگان در نبرد بین اسلام و کفر از هیچ  کوششی فروگذار نکردند و نقشی بی بدیل از خود بجای گذاشتند.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان افزود : بانوان در دفاع مقدس و پیروی از فرامین حضرت امام (ره) ، فرزندان و همسران خود را برای رویارویی با دشمن بعثی رهسپار جبهه های نبرد حق علیه باطل می کردند و در پشت جبهه نیز برای کمک به رزمندگان و تهیه اقلام مورد نیاز آنها با جدیت  تلاش و فعالیت می کردند.

گنجی تصریح کرد : بانوان زینب گونه در جنگ تحمیلی و تمامی عرصه های دفاع از انقلاب و اسلام با فداکاری و از خود گذشتگی ، اثری بی مانند در پیروزی مجاهدان و شکست دشمن ایفا کردند که کلام و قلم در وصف آن عاجز است.

گفتنی است در پایان این مراسم  غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل از نمایشگاه عکس با موضوع هفته دفاع مقدس که در کانون فرهنگی اجتماعی بانوان شهرستان برپا شده است بازدید بعمل آورد.

Sapp.ir/farmandarizabol

Zabol.sbportal.ir

۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید