اخبار

به مناسبت هفته ناجا ؛ فرماندار شهرستان زابل با فرمانده انتظامی این شهرستان دیدار کرد

به مناسبت هفته ناجا ؛ فرماندار شهرستان زابل با فرمانده انتظامی این شهرستان دیدار کرد

بمناسبت هفته نیروی انتظامی غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل روز یکشنبه با احمد ثمره حسینی فرمانده انتظامی و شماری از پرسنل انتظامی این شهرستان دیدار کرد.

فرماندار شهرستان زابل در این دیدار با تبریک فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی گفت: امروز به برکت حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی در کنار سایر قوای مسلح کشورمان ، ایران از امن ترین کشورهای دنیا است.

غلامرضا گنجی همچنین هفته نیروی انتظامی را فرصتی برای ارتباط بیشتر بخش های مختلف جامعه با پلیس دانست و بیان داشت : مأموران انتظامی در جای جای این شهرستان حضور دارند و هفته نیروی انتظامی فرصتی برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با نیروی انتظامی و آشنایی با خدمات این نیرو است.

رییس شورای تامین شهرستان زابل  تاکید کرد: این نیروی مقتدر با اقتدار مقابل اشرار و قانون شکنان ایستاده و هیچگاه با مخلان نظم و امنیت مماشات نکرده است.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مردم ایران اسلامی، مردمی آگاه و بصیر هستند، افزود: ملت قدردان کسانی هستند که صادقانه به آنها خدمت رسانی می کنند.

فرماندار شهرستان زابل تصریح کرد: وظیفه شناسی، اخلاق مداری، تعهد، ایمان و روحیه بالای پلیس سبب ایجاد نظم اجتماعی و بالا رفتن سطح امنیت در کشور  شده است.

Sapp.ir/farmandarizabol


۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید