اخبار

جلسه هیئت امنای شهدای گمنام شهر بنجار برگزار شد

جلسه هیئت امنای شهدای گمنام شهر بنجار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری " جلسه هیات امنای شهدای گمنام شهر بنجار پیش از ظهر امروز سه شنبه به ریاست غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل و با حضور حجت الاسلام پارسا امام جمعه معزز شهر بنجار ، دروهی بخشدار مرکزی و دیگر اعضاء در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

دراین نشست که با محوریت برنامه ریزی برای احداث المان و بهسازی محوطه قبور شهدای گمنام شهر بنجار برگزار شد ، فرماندار شهرستان زابل بیان داشت : در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پاس داشت از جان گذشتگی های  شهدا هر اقدامی که انجام پذیرد ، نمی توان ذره ای از رشادت ها و فداکاریهای شهیدان گلگون کفن را که جان خود را فدا کردند تا ما سربلند و سرافراز بمانیم ، جبران نمود.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد : عزت و دوام انقلاب اسلامی در گرو ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است ، لذا تمام کسانی که در زیر پرچم جهموری اسلامی ایران ایام را سپری می کنند ،  موظف اند تا در این راه مقدس و عزت آفرین گام بردارند و نقش آفرینی نمایند.

فرماندار شهرستان زابل بر احداث المان متناسب و شایسته با بهره گیری از ظرفیت و نظر نیروهای متخصص شهرستان تاکید کرد و خواستار همکاری نهادهای مختلف در ساخت المان و بهسازی محوطه قبور مطهر شهدای گمنام شهر بنجار شد.

Sapp.ir/farmandarizabol

۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۰:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید