اخبار

بهداشت و سلامت غذایی در خبازی ها مورد توجه قرار گیرد

بهداشت و سلامت غذایی در خبازی ها مورد توجه قرار گیرد

فرماندار شهرستان زابل در دیدار با اعضای اتحادیه خبازان  این شهرستان گفت : بهداشت و سلامت غذایی مردم در نانوایی ها باید با جدیت مورد توجه قرار گیرد ، کوتاهی و غفلت در این خصوص قابل اغماض و گذشت نیست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری " غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار شهرستان زابل صبح امروز سه شنبه در دیدار با رییس و اعضای اتحادیه خبازان این  شهرستان اظهار داشت : دستگاه های عضو کارگروه شورای آرد و نان شهرستان با هم فکری و تبیین شیوه های مناسب برای حل مشکلات و بهبود تولیدات واحدهای خبازی تلاش کنند.

غلامرضا گنجی بهبود کیفیت نان و رعایت نکات بهداشتی در خبازی ها را از مهمترین دغدغه ها و نگرانی های مردم  برشمرد و تصریح کرد :  اتحادیه خبازان با بهره گیری از دانش مدرسان مطرح و بنام کشور که در این حرفه فعالیت دارند ، بدنبال برگزاری کلاس های آموزشی با هدف ارتقاء سطح علمی کارکنان خبازی های شهرستان و بهبود کیفیت محصولات آنها  باشد.

همچنین رییس و اعضای اتحادیه خبازان در این جلسه نیز به تشریح اقدامات و بیان مشکلات موجود پرداختند که در این زمینه راهکارهای لازم در قالب مصوبات برای رفع مسائل و مشکلات تدوین شد.

Sapp.ir/farmandarizabol

۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید